| Maddiee15 a întrebat:

Bunahappy asi dorii sa fac remixuri.dar nu am idee cum se face.imi puteti spune va rog? sau eventual cu ce program ..de unde sa-l descarc. sper ca intelegetilaughing as vrea sa combin melodiile ..nush sa fie asa ca o muzica de club, muzica remixata. sper ca intelegeti:*:* Fundita si tot ce vreti numai ajutati-ma pls:*:*:*

4 răspunsuri:
| SolitarHacker a răspuns:

WWW.Virtualdj.com gasesti acolo si tutorial cum se foloseste scrii pe youtube virtualdj tutorial :D

| GGUESS a răspuns:

Deci ai putea face cu Virtual DJ laughing funda!

| RzVq a răspuns:

Dupa parerea mea cel mai bun program este virtual dj de descarcat gasesti tu de unde si daca o sa vezi si un mic tutorial o sa intelegi cum se foloseste.
Bafta!
Funda?

| Maddiee15 explică:

Eu as vrea sa fac niste mixuri gen david guetta..genu' lui..pleasepuppy dog eyes