| Choco a întrebat:

Hey! mai stiti sa imi ziceti ceva seriale gen True Blood sau The Vampire Diaries? cu vampiribatting eyelashes mersi :*

Răspuns Câştigător
| JohnnyWalker a răspuns:

Blood Ties, Saga, Buffy, Moonlight, Angel... s. a, le gasesti pe vplay happy

TRUE BLOOD love struck e genial... abia astept sezonul 4 care va aparea in mai 2011 sad prea mult de asteptat si sezonul 3 s-a terminat asa de brusc, absolut toate neterminate sad

2 răspunsuri:
| Choco explică:

Sa nu fie anime happy

| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Buna cf?:*...pai as avea sa iti zic unu care sunt sigura ca ti-ar placea dar il poti vedea pe youtubehappySE numeste vampire knight :X.eu personal il ador. sper sa iti placa si tie... e animeuhappy

pup pa:*