| calyrock a întrebat:

Hey maine merg la tuns si vreau sa ma tund ca Zac Efron aici:
http://cm1.theinsider.com/media/0/36/66/zac_efron.0.0.0x 0.300x400.jpeg
Cum se numeste tunsoarea(cum sa-i zic sa ma tunda). Va rog ca raspunsul sa fie scurt si concret. FUNDA!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, cati ani ai? IN al 2lea rand, sunt multi copii care in zilele noastre vor sa aiba tunsori ca celebritatile. Dar cu totii suntem unici in felul nostru si fiecaruia ni se potriveste un anume tip de tunsoare. In plus poti sa te duci la o coafeza si sa o intrebi cam cum tear puta tunde ca sa arati bine.