| Anonimaa27 a întrebat:

Hey! Maine plec intr-o excursie cu familia, dar nu prea stiu ce trebuie sa am in rucsac.Excursia este la munte,este vorba doar de o zi, adica maine plec si amine noapte ma intorc. Dati0mi va rog o lista cu ce trebuie sa am, va rog frumos.

3 răspunsuri:
| Dana1322 a răspuns:

Pai..haine de schimb pentru orice eventualitate si alte chesti pe care tu le folosesti zilnic.

| mgtow a răspuns:

Peria de dinti, deodorantul, un prosop de dus si altul de fata, o pereche de ciorapi, pasta de dinti si ceva de mancare pentru ca restul vor lua parintii tai ce mai e nevoie