| Gabriella980829 a întrebat:

Trebuie sa plec in excursie la munte...ce imi sugerati sa imi pun in bagaj?
Vreau sa imi scrieti o lista cu ce trebuie sa imi iau!
Va rog frumos!
Dau fundita la toate raspunsurile!
Va multumesc!:*:*:*

Răspuns Câştigător
| TheAlphaFemale a răspuns:

Pai incepi cu lucrurile strict necesare :
-periuta + pasta de dinti
-sapun
-prosoape
-chestii pentru igiena intima
-lenjerie intima
-tricouri
-pantaloni scurti
-pantaloni lugi (pentru zilele mai racoroase)
-bluzite cu maneca lunga
-pijamalute
-pantofi sport cat mai comozi
-un rucsac de marime medie in care sa-ti poti lua o sticluta cu apa, o gustarica si cateva lucruri de igiena personala, atunci cand mergi in drumetie
-aparatul foto pentru a imortaliza toate momentele petrecute cu prietenii/colegii si locurile pe care le vei vedea
Si multa voie buna!
Distractie placuta draga mea!

3 răspunsuri:
| 5a a răspuns:

Ce-l mai important lucru e sa-ti iei haine si spray special pentru insecte (tantari).
Si daca tot mergi la munte imbracate putin mai gros sa nu-ti fie frig! Noaptea e cancer D

| xCrinax a răspuns:

De acord cu restul, sa nu uiti papuceii de plastic, nu sti cum e baia unde te duci si poti sa te trezesti ca nu exista un dus propriu zis, o spun din experienta si esti nevoita sa iti bagi picioarele in toti microbii posibili. Plus ca daca mergi cu clasa si veti sta mai multi in camera, oricum ai nevoie de papuci ca sa mergi la baie.

Depinde cat de mult stai, ai nevoie de un uscator de par, sa nu cumva sa racesti.

Niste pastilute pentru diverse evenimente neplacute

Absorbante sau tampoane, pentru tine sau pentru alte fete.

Ochelari de soare.

Distractie placuta!

| Gabriella980829 explică:

Va multumesc tuturor...as alege toate raspunsurile castigatoare dar nu merge...sadsadsad va multumesc din suflet:*:*:*:*:*:*