| Keshaaa a întrebat:

Hey!
Mi-am dat comanda de niste produse de la gold cosmetics si mi-au trimis factura pe mail.
Ce trebuie sa fac? Trebuie sa o scot la imprimanta si sa ma duc la banca sa o platesc sau ce?
Va rog ajutati-ma ca...chiar nu stiu. Este prima data cand comanda la Gold Cosmetics.
Multumesc mult.

1 răspuns:
| Eduard a răspuns:

Pai, ce scrie de fapt in acel e-mail? Eventual citeste termeni si conditii pe site-ul lor si vezi cum si unde se plateste, cu cardul, ramburs etc. Ar trebui sa scrie in email si ar trebui sa platesti in momentul in care intri in posesia comenzii, de exemplu la Posta Romana sau la curier. Eventual ia un numar de telefon de la contacte si intreaba.