| BibiBya a întrebat:

Heii.am si eu o problema.Eu sunt reprezentant oriflame de foarte putin timp, si nu stiu prea multe despre acest lucru.Si am trimis comanda de pe internet, dar la sfarsit am observat ca era bifta cash la livrare.Asta inseamna ca trebuie sa platesc factura cand imi aduce comanda? Matusa mea mi-a spus ca ea platea doar 7 lei pentru livrare si platea factura la banca. Va rog sa imi spuneti daca platesc factura la livrare.
P. S : Am trimis comanda si trebuie sa ajunga maine si eu nu am banii stransi. ca de obicei ii strang dupa ce dau produsele.

Răspuns Câştigător
| Deyux_5665 a răspuns:

Da...o sa trebuiasca sa platesti cand vine coletul!happy