| elisarktis a întrebat:

Hey mi-am facut un forum si ma gandeam daca poate o sa aruncati o privire sau sa va inregistrati daca va place.Cine stie? :)poate ma ajutati sa cresc un pic.Multumesc :)
http://bonjour-girl.hitforum.ro/

2 răspunsuri:
| elisarktis explică:

Azi l-am facuthee hee

| IDede a răspuns:

Am vazut forumul si sincer nu are ceva in el ceva ce sa intereseza pe fete doar pentru fete este cum ar fi sa comentezi despre cineva sau deci ai un calendar dar nu scrie nimic in el sau ca celelalte fete ai putea sa postezi poze si sa le comentezi sa postezi emisiuni eu stiu... deci sa ai si muzica pe fiecare pagina a forumului un fel da radio atat stiu eu deci noroc cu forumul