| Tropkilla a întrebat:

TPU, urgent!
M-am vopsit cu pallete blonda, si..ma ustura foarte tare pielea cand am aplicat vopseaua,dar am zis ca poate nu e nimic important, dupa ce mi-am uscat parul...am dat de bubite rosii in anumite colturi ale scalpului,nu ma mananca,nu ma dor, nu nimic, dar sunt putin cleioase..si m-am speriat am crezut ca am sa chelesc laughing am parul pana la jumatatea spatelui si e normal sa imi fie frica. Vreau doar sa stiu, oare e grav? cam in cat timp ar trebui sa dispara?

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Ai o alergie la unul din componentele vopselei, asa ca nu mai folosi produsul firmei respective.cam intr-o saptamana ar trebui sa dispara.