| SirGeo a întrebat:

Hey mi-am schimbat windosu si acum nu mai pot downloada nimic? De ce? Nici yahoo messenger nu merge instalat? Plzz ajutor! Funda + vot

10 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Probabil nu iti merge nici netul!
Ai nevoie de driver-ul de net (Lan driver) fara el nu o sa reusesti... Bafta!

| gнσѕт a răspuns (pentru lpavel):

Daca ne-a scris aici, cum sa nu ii mearga netul?rolling on the floor)) Doamne

| gнσѕт a răspuns (pentru lpavel):

Tu la-i schimbat? Nu inteleg de ce va bagati unde nu va fierbe oala si apoi plangeti dupa lucrul respectivbatting eyelashes iti recomand sa il duci la un specialisT iT (30-50) te rezolva happy

| lpavel a răspuns (pentru gнσѕт):

Inainte sa razi pune-ti mintea la contributie!
Putea sa scrie aici de la un prieten sau de pe un mobil...

| SirGeo explică (pentru lpavel):

Netul a-mi merge pot intra pe site-uri pot cauta dar nu pot downloada si instala nici mess-ul 11, 5 nici Adobe flash nu pot instala se opreste la limita... ce pot face?

| lpavel a răspuns (pentru SirGeo):

Atunci ai net-ul foarte slab! Nu stiu... cred ca ar trebui sa incerci in cursul saptamanii seara tarziu cand nu e linia asa incarcata... sa instalezi Adobe si mess-ul! Dar iti spun sigur suta la suta ca e de la net!

| SirGeo explică (pentru lpavel):

Nu e asta pentru ca nu merge instalat in fine gata subiect inchis

| gнσѕт a răspuns (pentru lpavel):

Ba frate, du-te canta la alta masa si lasa-ne cu netu` tau. laughing

| lpavel a răspuns (pentru gнσѕт):

Dap! Tu esti atat de destept incat i-ai zis sa-l duca la un service!
Si mai ai tupeu sa razi... vai de capul tau!

| gнσѕт a răspuns (pentru lpavel):

Daca el zice ca nu e problema de la net, tu esti 100% sigur>? + Suntem prieteni in realitate si am vazut care era problema rolling on the floor
Dati F0C