| ChristinaGM a întrebat:

Hey! Mi s-a stricat tastatura de la laptop dar nu stiu ce are ca nu am stricat.o. Acum am gasit o tastatura pe ecran dar e greu sa scriu asa. Oare ce ar putea sa aiba tastatura?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca apesi pe ea si tactul e mai tare a intrat mizerie sub ea, cu o surubelnita plana faci palanca si auzi un sunet apoi tragi de ea intro parte sa iasa si cureti zona pui plasticul alb la loc si apesi butonul la locul lui sa fie bine

| slenderica a răspuns:

Cred ca e stricata.

| Punct_Si_Virgula_1988 a răspuns:

Iti cumperi o tastatura pentru el pe usb si rezolvi problema

| r3flexe a răspuns:

Nu avem de unde sa stim ar trebui sa te duci la cineva cu care se ocupa cu calculatoarele si sa se uite la laptop