| anonim_4396 a întrebat:

Hey... mi s-a stricat telefonul si vreau sai implor pe ai mei sa-mi ia un telefon cu touchscreen in jur de 4 milioane sau MAXIM 4 mil jumate...sa fie cat de cat bun:-s. cemi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Funditssa a răspuns:

Deci eu am avut si inca il mai am! un telefon cu touch numit LG COOKIE kp500! mi.a skapat de la ttj 1 si nu a avut nimic! Pe jos mi.a scapat de mii de ori si e doar putin zgariat atat! E foarte foarte bun :X mie mi.a fost alaturi de multe ori! L.am si udat si nu a avut nimic! E bun si ieftin! 3 milioane love struck eu il ador :X are tot ce vrei pe el love struck! Ti.l recomand! Acum mi.am mai luat un LG C300 Town cu tastatura qwert love struck il ador love struck! dar e 4 mil si ceva -5 love struck!
:*
Funditssa
puppy dog eyes
?

8 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Și întrebarea este?
Convinge-i, cine te oprește?

| Laura1995 a răspuns:

Nu-ti recomand telefoanele cu touchscreen.Am avut si eu si dupa 6 luni mi s-a dus touch'u.Mai bine ia-ti unul normal sau cu tastatura qwerty(sunt mult mai bune)

| TeChişÎnFreză a răspuns:

Samsung S5230 Star. E genial. Si mult mai rezistent ca LG Cookie kp500. Uite un site cu preturi si impresii despre telefon. http://www.shopmania.ro/telefoane-mobile/p-samsung-s5230-6195859

| Sandy_9055 a răspuns:

Eu am un Samsung 3300 şi sunt foarte mulţumita de el. Având in vedere că are camera de doar 1.3 mp pozele ies destul de bine happy. Bateria ma ţine in jur de 2-3 zile, uneori chiar şi o saptămană. Melodiile se aud tare, este si foarte rezistent, eu l-am scapat de multe ori şi nu a paţit nimic. Plus+ navigarea pe internet e uşoara si te poţi conecta chiar şi pe YouTube. Poţi asulta muzică, poţi viziona filme (pe youtube). Eu sunt super mulţumită love struck:X. Telefonul il poti cumpara online pe orange.ro sau din magazinele Orange.

| Funditssa a răspuns:

Scuze ca iti zic dar o colega are Samsung star si nu emrge bine de loc si il are de putin timp! se misca foarte greu nu e bun! Pe cand al meu de 3 ani se misca repedee!

| innalovefun a răspuns:

Nu iti recomand un telefon cu touchscreen. Se strica f repede adic se blocheaza touch-ul.
Mai bine ia-ti unul cu tastatura qwerty. Sunt f practice si in plus nu sunt atat de sensibile ca cele cu touchscreen.
Si totusi daca vrei cu touchscreen

http://www.emag.ro/......00/last/f2

| WhyIsTheWordSoBad a răspuns:

Eu am unul asa http://www.google.ro/......tp?/imgres doar ca e pe baby pink, e f bun dar nu mai stiu cat a costat...

| ღOlimpiaRalukaღ a răspuns:

Ai putea lua LG Cooke Fresh sau Samsung Corbi.