| Missperfect a întrebat:

Hey! nu inteleg de ce s-a comportat asa.imi scriia in fiecare seara pe facebook si vorbeam,imi punea inimioare, imi zicea frumoasa mea si la scoala se comporta urat cu mine, isi batea joc, si imi inventa prorecle.Din cauza comportamentului lui ne-am certat de vreo 3 ori si de fiecare data mi-a cerut scuze (punand inimioara).

o data la scoala m-am intors sa ma uit la un baiat care vorbea, iar lui ii se parea ca ma uitam la el si mi-a zis :la ce naibii te uiti?

apoi cand era ascultat, sau cand vorbeam cu un baiat se tot holba. dupa, ne-am certat pe facebook si mi-a zis sa il scot de la prieteni ca el nu site (in schimb stia), iar eu i-am explicat cum se face si m-a blocat. dupa cateva zile mi-a zis ca o sa ma sblocheze si eu i-am zis ca depinde daca eu ii accept cererea de prietenie.de atunci nu m-a sblocat, dar cand ne intalnim tot ma baga in seama si se holbeaza.prietenele imi zic ca lui ii place de mine dar eu nu il inteleg.dece s-a comportat asa? mie imi place de el si as vrea sa ma sblocheze ca sa mai vorbim cum vorbeam inainte.
FUNDA

2 răspunsuri:
| alleluiaah a răspuns:

Daca prietenii lui nu te suporta sau au o parere urata despre tine se poate ca el sa se comporte urat ca sa nu rada ei de el. Nu stiu lasa putin orgoliul de o parte (daca il placi indeajuns) si cere-i sa va intalniti doar voi doi ca sa lamuriti lucrurile si intreaba-l de ce se comporta asa.

| LaughWithMe a răspuns:

Comportamentul e tipic pentru unii baieti. happy Am patit si eu, se imtampla atunci cand baietilor le place de o fata, dar nu vrea ca prietenii lui sa afle ca sa nu isi bata joc de el. laughing Acorda-i putin timp, poate era si el intr-o perioada mai delicata.