| anaisu a întrebat:

Heysad nu mai imi apare poza la profil ce sa fac ca de schimbat o schimn am iesit am intrat? fundita si voturi la restul

Răspuns Câştigător
| NewSummer2013 a răspuns:

Pfff, asa am fost si eu (acum 2 zile)

Eram disperata cu "poza de profil". O schimbam, ba intram in cont, ba ieseam din cont, indiferent ce faceam, ea nu aparea :(

Eh, atunci am renuntat :)

Iar a doua zii cand am intrat din nou pe site, poza a aparut!;)
Si nu mi-a mai creeat plobleme :)

In concluzie : trebuie sa astepti 24 de ore de la ultima modificare a pozei de profil :)

iar apoi totul va fi ok :)
Trebuie sa ai rabdare :)

;)) Iata intrebarea pusa de mine :

http://www.tpu.ro/......-apare-si/

Sper ca te-am ajutat :)

O seara placuta! :-* :)

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic. Cred ca e o perioada in care site-ul merge mai greu, peste vreo ora o sa schimbe si o sa apara ultimul avatar pe care ai incercat sa-l pui. Ai putina rabdare! :*

| ALEXANDRA1356 a răspuns:

O sa ti se schimbe peste cateva minute >big grin

| Andruza a răspuns:

Bună
Păi și eu am avut aceași problemă ca tine.
Crede-mă că după o săp. o să îți apară, poate e o problemă tehnică
Pa, pa

| Loka a răspuns:

Trebuie sa astepti ca ti se modifica ea.stai relaxe nu esti singura si eu am patit la fel si mi s-a schimbat intr-un final:*