| Giulia89 a întrebat:

Hey nu stiu ce se intampla cu pc-ul meu, bara instrumentelor inloc sa imi apara jos imi apare in parte stanga a Desktop-ului, stie careva care este problema, sau ma poate ajuta cineva sa o pun inapoi unde era?

2 răspunsuri:
| janynefeaver a răspuns:

Da, ai mutat bara de instrumente si este foarte usor sa o muti la loc.
Dai click pe bara de instrumente si tinand apasat, te duci cu mouse-ul in jos. Vei vedea pe ecran o linie gri, punctata, iar cand aceasta se va muta jos poti elibera mouse-ul si bara de instrumente va reveni la locul ei. Sper ca ai inteles explicatia mea. Bafta

| costel24ro a răspuns:

Dap se poate cu mouse-ul, o ei si o tragi in jos la locul ei.e simplu! cu bine