| anonim_4396 a întrebat:

Hey. o intrebarebig grin. daca am spart display ul de la telefonul DiGi (RCS&RDS) si nici nu mai vibreaza. mi l pot repara ei? gratis sau contra cost? exista vreo consecinta?big grin

1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! contra cost, pentru ca ei il repara doar daca e cv minor si constata ca nu a fost lovit/scapat etc.consecinta nu cred ca e pentru moment, doar daca renunti la abonament sa iti ceara telefonul?thinking e fix/mobil?