| DraPraaHaarp a întrebat:

Hey! oare ce poate avea calculatorul unei prietene de se stinge din 5 in 5 minute? ce se poate face sa nu mai faca asa?

multumesc anticipathappy

6 răspunsuri:
| PlasMatic a răspuns:

Curatal de praf in toate orificile si isi va reveni big grin fundabig grin?

| cernescu16 a răspuns:

Fai windowsul, iar daca nu ramii sunt de vinatongue

| mariukka a răspuns:

Trebuie schimbat windowsu are virusi

| Lery a răspuns:

Pai daca se stinge din 5 in 5 minute inseamna ca pica calculatorul.Trebuie reinstalan windowsu.

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Sa cumpere altu laughing

| play_5784 a răspuns:

Numai raspunsuri "bune" aici, fiti ma seriosi.// deci, asta e o problema destul de des intalnita, colerul la procesor este infundat de praf, desfa carcasa la unitate si pe placa de baza e probesorul care are deasupra un ventilator,(colerul) il dai jos si il cureti de praf, apoi il pui la loc, si incerci din nou, asta se datoreaza faptului ca procesorul find cel mai folosit nu se putea raci, din cauza prafului din coler...happy daca nu e asa se poate sa fie o problema din hard, sau sursa...