| BlackBVB a întrebat:

Hey! pentru cine a cumparat depe Okazii.ro...cum au ajuns produsele sau ati avut probleme cu ele?

2 răspunsuri:
| defapteunuexist a răspuns:

Salut! Eu am cumparat de pe okazii si pana acum nu am avut probleme cu niciun produs!

| AmUsED7bOy a răspuns:

Buna.Dupa parerea mea, dupa cum le vad in imagini nu sunt in totalitate sigur de starea produselor, dar eu ti-as recomanda altceva. Poti intra de ex. pe eMAG, site care se ocupa cu produse.Eu am comandat de acolo diverse electrocasnice si sunt foarte multumit.O alta varianta ar fi cea sa achizitionezi din magazinul cel mai apropiat...stii tu!tongue Sper ca te-am ajutat. Funda?