| valorosu1995 a întrebat:

Hey TPU! am si eu o intrebare a cumparat cineva ceva depe okazii.ro? si daca da oare iti ei teapa primesti lucrul pe care l-ai comandat? si unde platesti? si cand? ca as vrea sa cumpar si eu ceva! ma ajutati funda si vot big grinbig grinbig grinbig grin msss!

Răspuns Câştigător
| ionuutzuu a răspuns:

In primul rand trebuie sa te uiti la numarul calificativelor... in al2lea rand nu-ti iei teapa daca are calificative POZITIVE multe si nu poti returna produsul sau primii bani inapoi. Plata se face tip ramburs sau in avans dupa cum va intelege-ti. Transportul e ales de catre cumparator (curier/posta). Bafta la siopping!