| BlackBVB a întrebat:

Hey pentru cine a dat comanda la avon penet fara sa fie reprezentant, cum au ajuns produsele adica sunt livrate prin curier? cum se plateste?

2 răspunsuri:
| ingerasdulke15 a răspuns:

Mi se poate da comanda asa sa trimiti u si se plateste la CEC eu am fost reprezentant daca vrei u sa comanzi asa ceva spune-i unei fete care e reprezentant eu cand eram comanda pe care o strangem dintr-un catalog o spuneam unei fete pe care o datea. sper ca te-am ajutat