| onlymeme a întrebat:

Hey people...
as vrea sa ma uit la niste filme tari, si as vrea niste recomandari, dar fara comedie sau dragoste.sa fie thriller, drame, ceva interesant, misterios, ce sa iti capteze toata atentia. poate fi si ceva in genul "spartanii", poate fi si ceva in genul "dincolo de aparente", casa sabiilor zburatoare:X:X
funda

Răspuns Câştigător
| Kaliiii a răspuns:

Motivat sa ucida, the ring 1, 2, 3, takers, 2012,
The Girl Who Kicked the Hornet's Nest, Flickan som lekte med elden, Gladiatorii, spiderman 3... sper sa iti fie de folos. app imi dai Fundita?

3 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Incearca 'The Box' (2009), e un film tare ciudat, intr-un sens bun, bineinteles!

| lifeislife a răspuns:

The runaways big grin

| Harumiiii a răspuns:

Uite`te la Case 39 happy cause i`m cool =)