| xKaяikatuяix a întrebat:

Hey Peoplee! Ce credeti de fata asta =))! http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=6Z x39v3JUUI

Cel mai neobisnuit talentt :))!

7 răspunsuri:
| qpattyx3 a răspuns:

Ma face sa rad laughing...E putin cam stupid! laughing

| Iulia20 a răspuns:

E fain...dar ciudat talentrolling on the floorwinking

| AddaBăă a răspuns:

Super marfaa:X!

| PuFaRiNaIsThEoNe a răspuns:

Da l-am vazut de mai demult pai.e buna ce sa zic laughing (in cea ce face)

| BonnieSweet a răspuns:

Fie care e bun la ceva. Uni la scoala. Alti la dansuri. Uni in domeniul muzical. Iar fata asta... hm la ce face ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti spune ca e un talent! Isi foloseste niste grupe de muschi pentru a-si misca spancenele si atat!

| masyqa a răspuns:

Heee E super )) Bine cand poti face ceva ce nu pot altii ))