| tzutzy a întrebat:

Hey prieteni, imi puteti recomanda niste magazine cu haine pentru adolescenti unde hainele sa nu fie foarte scumpe?

Răspuns Câştigător
| Yly a răspuns:

E perioada reducerilor, poti incerca mai peste totbatting eyelashes

5 răspunsuri:
| daii a răspuns:

Lee Cooper( sunt oferte acum)
Etnies( si aici sunt oferte)
Kenvelo
Terranova
Fox
Globebig grin
Active
Nike
Adidas
Fallen
Animal
sunt oferte multe acum!

sunt ff multe. pot sa iti insir o groazabig grin

by daiiwinking

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pai as putea sa-ti insir vreo 20, dar depinde in ce oras le vrei, ca n-ai specificat. Sau pot fi oriunde? La Sofia, merge? Dar la Split? Ca si acolo am vazut cateva.

| simovacariu a răspuns:

Takko
pimkie

| gossipgirl a răspuns:

New Yorker :X
Deichmann
Hervis
Kenvelo
Fox

Na...sunt si reduceri interesante .deci daca vrei sa prinzi ceva bun si ieftin fugutza la magazinele astea
Eu ma duc de obicei la Sibiu (Shopping City Sibiu) sa-mi iau haine pentru ca sunt super tari si la mine in oras nu sunt magazinele astea.
BYE`

| Razvan_9009 a răspuns:

Bershka Pull and Bear Kenvelo si Zara...