| angeLina_4290 a întrebat:

Hey prieteni, spuneti-mi si mie unde gasesc muzica tiganeasca originala, NU MANELE?! ma repet NU MANELE! va rog, am nevoie de un cantec tiganesc original...mersi anticipat!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cauta pe youtube sau Trilulilu Romica Puceanu, Faramita Lambru la acordeon, Florea Cioaca la vioara.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Corect era sa-mi multumesti pentru raspuns. Lipsa de educatie te face sa nu stii asta. Nu te chinui sa-mi raspunzi pentru ca ti-am dat ignore. Vreau sa nu mai raspund idiotilor.