| GeorgyIubitzicaTa a întrebat:

Hey
Sall TPU.
Am din nou nevoie d voi as vrea sa-mi cumpar niste carti j pentru ca sunt ft perfectionista as vrea sa fie colectiii.Eu vreau carti pentru. adolescente; d dragoste; fictiune; dar si cele mai frumoase povesti pentru copii. Daca se poate as vea si sit d p care pot sa le cumpar...mersi cele mai multe primesc fundita:*

2 răspunsuri:
| radaradamata a răspuns:

Ai putea sa iti cumperi seria "Vampirii din Morganville " este geniala si ti-o recomand cu placer. si o alta care se numeste : "Insemnarile unei pustoaice" si aceasta este la fel de frumoasa. :X fundabatting eyelashes?

| lexiatanasiu a răspuns (pentru radaradamata):

Buna! Pentru adolescente recomand seria "Insemnarile unei pustoaice". Pentru inceput a aparut doar primul volum, il gasesti aici http://www.librex.ro/......8044-05-7. Astept cu nerabdare si celelalte volume!