| PRINCESSALE555 a întrebat:

Hey,Salut! Am o pagina pe facebook si nu stiu cum sa-i cresc like-urile.Am pus jocuri, poze, etc i-ar singurii care au dat like la pagina au fost prietenii. Si inca o problema cand dau sa mai adaug o admita se incarca imi arata ca am bagat-o si dupa aceea daca ma duc pe alta pagina si apoi revin imi arata ca nu mai e nici o admita in afara de mine! crying Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| shutup13 a răspuns:

Poi...hmmm....pune poze mai indraznetze si eticheteaza multe persoane