| Puffff a întrebat:

Am o pagina (pe facebook) si nu am prea multe like-uri. Ma ajutati si pe mine cu ceva idei. ce sa adaug paginii? Multumesc! Fundita, normal!

1 răspuns:
| Roxana6277 a răspuns:

Daca vrei ca pagina actuala sa aiba mai multe like-uri, scrie ceva pe peretele paginii care sa atraga atentia asupra ce vrei sa spuna acea pagina, scrie in fiecare zi noi stiri pe pagina ta despre orice subiect posibil. daca e o pagina despre o vedeta, pune mereu noi stiri cu proiectele sale sau concetele sale. Daca e o pagina despre o carte pune un rezumat a cartii la descriere si raspunde la intrebarile legate de acea carte fanilor sai, pune noutati despre cat de vanduta e cartea sau ce premii a castigat sau ar putea castiga acea carte. Daca e o pagina despre sport sau alte lucruri din timpul liber poti da sugestii despre ce ar putea face cu timpul lor liber ( sport, citit, poezii etc). Alte pagini nu-mi vin in minte. Daca nu am nimerit zi-mi pagina respectiva si o sa-ti dau mai multe sugestii.