| nobody_9468 a întrebat:

Hey! salut! spuneti'mi si mie niste trucuri impotriva fumului de tigara, si cum sa fac sa nu mai miros pe maini? si pe par? si pe haine?laughingsau ce tigari nu prea miros(adica care nu au fumul asa"periculos")?

Răspuns Câştigător
| andriana_;) a răspuns:

Nu mai fuma simplu nu?

2 răspunsuri:
| robyroby a răspuns:

Din cate stiu eu, tigarile slabe nu prea miros [ Kent 1 de ex ] dar daca treci de la Marlboro la Kent 1, mai bine nu mai fumezi. O sa ti se para insipide happy. Sau ca sa eviti cat de cat mirosul, mai lasa 0. 5-1 cm inainte de filtru. Adica nu le fuma chiar pana la filtru. Mirosul de pe maini il poti inlatura daca freci in maini ace din acelea de brad happy.

| milliondollarslover a răspuns:

Lasa-te. Intri numai in belele din cauza tigarilor. O spun din propria experienta. Si nu ma refer ca am avut probleme de sanatate, ci ca m-au prins parintii. Ouch!

Totusi, daca nu imi asculti sfatul, uite niste chestii folositoare:
Dupa ce fumezi NU LUA NIMIC! Daca mesteci guma nu rezolvi nimic, vei mirosi si mai rau. Mirosul de pe maini- la fel. "Trece" peste 10 minute.
Dar depinde si de ce fumezi.