| Bella91 a întrebat:

Hey! salutare tpu.am o intrebare.voi pe cine ati alege dintre mitchell musso, justin bieber si dylan sprouse? justificati-va raspunsul!laughingdau funda la cel care imi place cel mai mult!:*

Răspuns Câştigător
| Madutzadragutz05 a răspuns:

Eu il aleg pe Dylan Sprouse pentru ca e blond (Like), are ochi albastri, este slab(oarecum), este inalt, are sarm. Dar nu pot spune ca nici Justin Biber nu imi place dar, na Eu ii LIKE pe amandoi dar mie asta mi s-a parut mai dragut.
Sper ca ti-a placut raspunsul meu.
Norocwinking

2 răspunsuri:
| Alecsa a răspuns:

Nu stiu eu am auzit numai de justin bieberlaughing

| seda99 a răspuns:

Justin Biber:X:X arata super:X:X si imi plac si melodiile lui