| Satisfaction a întrebat:

Hey...sambata...distractie este majoratul verisoarei mele. Trebuie sa mai fac un singur lucru: sa-i aleg ceva cadou. Ceva idei va rog? orice idee e binevenita

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

De exemplu, daca ai o poza cu ea cand era mai mica, avea vreo 5/6 ani sau chiar 12/13 ani [maxim] ai putea sa ii cumperi o rama si sa i-o faci cadou. Acest lucru poate marunt dupa tine posibil sa insemne ceva imens pentru ea, aducandu-si aminte de momentele bune.