| dadaaaaa a întrebat:

Hey.Se mai dau sau nu tezele netionale in clasa a7-a.Acum trec in clasa a7-a si abar am. Daca stiti ceva in legatura cu asta.Plz anuntati-ma.kiss

Răspuns Câştigător
| VladRO a răspuns:

Si eu trec pe a7-a si ma enerveaza astia din invatamant ca nu ne zic odata ce se da, odata se da nu stiu ce, maine altceva, ce naiba fratiolor, astia isi bat joc de noi...in legatura cu testele alea PISA, daca o sa trebuiasca sa dam dinalea, cred ca nici 20% dintre elevi nu o sa le treaca...

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Si eu Habar n`am... mie mi-ar convenii mai mult sa se dea tezele "netionale", cum zici uwinking Dar...pana la teze mai bine mai inveti putin romana, nu de alta, dar sa nu piciwinking big grin

nony
| nony a răspuns:

Nici nu ai ajuns la scoala si deja iti e fricá? laughing

| Pho3nix a răspuns:

Eu am auzit ceva cum ca in a 7-a nu se mai dau teze si in a 8-a se da capacitate ca inainte, dar nu stiu sigur daca e adevarat.happy

| ViVi a răspuns:

Eu am aflat ca se vor da niste teste de tip international (PISA) cam asa se numeau la mai multe materii. Si plus media din clasele 5-8.

| emima a răspuns:

Da cum sa nu se dea bineinteles ca se dau tezele cu subiect unic
multa bafta

| mariutza a răspuns:

Poi voi cred ca o sa da'ti capacitate...si noi care trecem acum in clasa a8a. o sa continnuam cu tezele unice...eu asta stiu de la un profesor...

| Letytzy@ a răspuns:

Eu am auzit ca nu s-ar mai da tezele nationale ci niste teste.

| ღ♥√εđεŧtą ♥ღ a răspuns:

Buna...eu sunt p clasa a 8 a sh tokami am aflat ca nu se mai iau in considerare tezele unice sh dam capacitatea... dar e rau k aveam note mari la teze... off