| dreamgirl16 a întrebat:

Hey! Spuneti-mi va rog cum se foloseste mai exact tinctura castelani? Eu acum m-am vopsit roscat-visiniu si as vrea suvite roz, sau ceva de genu. Oare ar iesi? Si ce ar trebui sa fac? Se poate si pe parul ud sau trebuie sa fie uscat complet? happy

1 răspuns:
| geooolina123 a răspuns:

Eu mi-am facut suvite cu albastru de metil si e cam tot pe acolo.In principiu parul trebuie sa fie decolorat pentru a se cunoaste si trebuie sa fie uscat.Se aplica cu o manusa sau cu o punga