| TheonaBlood a întrebat:

Hey. Stie careva niste animeu-ri super dragute (comedie, romantis) gen Ouran High School Host Club, si nu numai? Sunt deschis la nou. Ofer

Răspuns Câştigător
| ミハイル a răspuns:

Pai poti incerca ce mi-a placut mie : Kuroshitsuji 1 si 2, Elfen Lied, Sukitte Ii Na Yo, Tonari No Kaibutsu-kun, Bleach, Nana, Paradise kiss, Full Metal Panic, Uta no prince`sama maji 1000% love, Jigoku Shoujo, Vampire Knight, Sankarea, Yamato Nadeshiko Shichi Henge, Devil May Cry, Death Note, One Piece, Hakuouki... Cam astea le-am vazut eu, inclusiv Naruto care cerd ca il vizionezi pentru ca ai poza la avuthee hee. Bafta happy.

| TheonaBlood explică (pentru ミハイル):

Mersi :*! O parte dintre ele le stiam, si chiar imi plac foarte mult, cred ca avem gusturi asemanatoare...

3 răspunsuri:
| AlexiaD a răspuns:

Da,intr-adevar a fost un anime supet Ouran HSHC♥ Mie mi-au mai placut si Lovely Complex(e o poveste de dragoste foarte haioasa), xxx Holic(nu e nimic indecent,asa cum am crezut eu prima data laughing,in schimb este foarte interesant, asta daca iti plac monologurile inteligente si plus ca e muuulta comedie) Jigoku Shoujo(cred ca l-ai vazut, dar e genial) Inukami(asta e perfect, e si comedie si romantis, la fel si Lovely Complex) Full Metal Panic, Kaleido Star
Sa ai o zi frumoasa!happy

| Lora1 a răspuns:

Preferatul meu ste Lovely Complex :X :X si este si comedia si romantic happy dar si tris trebuie sa il vezi....cand ai treminat de vazut sa imi zici ce parere ai desprea acest anime :