| GabriellaGabbi a întrebat:

Hey stie cineva unde pot gasi un Iphone 4 sau 5 [Vodafone, Orange, chiar si alte site-uri dar sa fie pretul ieftin],(scuza-ti categoria e urgent si nu e pentru mine)sau o alta marca de telefon buna cu touchscreen.Multumesc!

2 răspunsuri:
| razvan05 a răspuns:

Buna. poti sa gasesti pe Facebook, exista foarte multe grupuri de genul "Bazar Bucuresti/oradea/sibiu"... pe care oamenii vand telefoane la preturi foarte bune. eu mi-am luat de pe un astfel de grup de pe Facebook cauta bazar+numele orasului tau si te poti vedea cu cel care vinde fata in fata. bafta!winking