| Klaaa a întrebat:

Hey! Stiti cumva cu ce program se pot edita pozele in asa fel incat...Sa zicem un obiect sa fie o culoare aprinsa iar fondu alb negru...thinking

Răspuns Câştigător
| Biiiiiia a răspuns:

Hi:*! Photo scape e bun pentru asa ceva. Daca vrei link-ul de unde sa-l descarci lasa-mi mesaj:*Bye:*

5 răspunsuri:
| Maria_7245 a răspuns:

Photo editor...cel mai bun programwinking
si in photo scape se poate face ceea ce zici tubig grin
fundita?big grin

| lordbogdan a răspuns:

Photo scape-e genial programul daca as putea tias trimiteo poza editata.:*

| Johnny_3066 a răspuns:

Pwpikbatting eyelashes

| 346552 a răspuns:

Si photoshop... Dar photoshop e un program pentru utilizatori avansati... Gasesti pe creativemonkeyz tutoriale (cauta pe google site-ul) tongue