| asdfghjk872 a întrebat:

Hei! Imi spune si mie cineva, prin ce program pot edita fotografii in asa fel incat fundalul din spate sa-mi iasa nergu, sau jumatate dintr-un portret sa fie mai deschis, jumatate mai inchis la culoare, ma refer la pozele alb negru. happy Am incercat prin photoscape [daca la asta va gandeati] dar nu-mi iese. sad Help me please! puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| KatyKat a răspuns:

Cu photoshop draga mea, dar te preintimpin este foarte greu, dar daca gasesti tutorial-uri pe youtube te vei descurca! succes, nu iti pot spune unde sa il descarci, eu pe tumblr am gasit! cs5! e foarte bun! merge foarte bine si pot face diferite editari! mai ai nevoie de ajutor, mssg me?:*

| DiannaDia a răspuns:

Photoscape

| Andrei_4408 a răspuns:

Adobe Photoshop... recomand CS5.5 sau CS6

| DDCC a răspuns:

Adobe Photoshop CS6
Free Photo Editor
Home & Office Software
Gimp http://gimp.org