| Itp_Diana_1999 a întrebat:

Hey stiti pe ce site as putea sa-mi fac un blog di daca puteti sa-mi dati si link.Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| Lvrkiosif a răspuns:

Https://www.blogger.com

| Itp_Diana_1999 explică (pentru Lvrkiosif):

Si ce inseamna adresa de blog?

| Lvrkiosif a răspuns (pentru Itp_Diana_1999):

Adresa pe care pot intra alti pe blogul tau de exemplu diana.blogspot.com. gaseste o adresa care nu este folosita inca

| Itp_Diana_1999 explică (pentru Lvrkiosif):

Ok mersi ti-am dat si funda

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Uite și de la mine, http://www.bule.ro/
Pa, pa.

| Brotacelul a răspuns:

Eu iti recomand www.ucoz.ro - e usor de folosit, iar la nevoie ai forum.ucoz.ro unde gasesti numeroase sfaturi si materiale ajutatoare.

| GabyB94 a răspuns:

Webnode.ro iti poti face blog sau site. Se administreaza la fel, dar poti sa il faci sa arate ca un site adevarat.