| trashcan a întrebat:

Hey! Stiu ca e o intrebare cam ciudata..dar..as avea nevoie de niste variante a "traducerii" structurii "Booty-Call".:-D.
Hmm..am incercat si eu sa caut o varianta, scurta. dar. nu prea mi-a iesit laughing. Funda, bineinteles. happy

4 răspunsuri:
| Aditzu a răspuns:

Pai la ce iti folosesc traducerile? vrei sa le spui in romana?laughing
data viitoare, categoria : conversatii happy.
deci pm me ca sa iti spun laughing

| trashcan explică (pentru Aditzu):

Uhm, nu. Nu vreau sa le folosesc in romana, dar ma tot contrazic cu cineva. Si nu pot sa "te pm" pentru ca "statutul de membru junior" nu imi permie acest lucru. Deci, care e varianta ta?smug

| Aditzu a răspuns (pentru trashcan):

laughing "cur strigator" (adica vezi o tipa buna si her ass, parca striga dupa atentie/priviri/etc) laughing tongue

| trashcan explică (pentru Aditzu):

laughing))laughing)) Hmm. e buna si asta... o sa incerc sa modific putin rolling on the floor)