| kissuletzz a întrebat:

Hey,stiu ca o sa spuneti ca e o intrebare stupida si o sa spuneti ca subt proasta,dar, cum fac sa am ask.fm?

2 răspunsuri:
| Finetti1313 a răspuns:

Eu am intrat pe ask.fm, inregistrare si apoi 'Inregistreaza-te prin facebook' (e mai rapid). Sauu... completezi lista de inregistrare si confirmi prin e-mail la sfarsit. Daca nu te descurci pot sa te ajut. Bafta. happy

| ღAngiießăă a răspuns:

Te înregistrezi. :) nu e greu trebuie doar să confirmi prin email. dar la un moment dat te plictiseşti de ask uite contul meu : http://ask.fm/AngiieStylinson