| Drodo a întrebat:

Hey, sunt clasa a 10 a pe stiinte sociale, am muzica in orar o data la 2 saptamani (o saptamana desen, o saptamana muzica) Eu am o nota sau 2 cred la muzica, Ma poate lasa cu situatia neincheiata? Si cam cate note am nev ca sa o inchida? Repet am muzica o data la 2 saptamani

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Intreab-o direct pe profesoara, ca sa afli un raspuns util.

| floruits a răspuns:

Bună!

Nu, nu te poate lăsa cu situația neîncheiată.
La muzică cres că ai nevoie de 3-5 note. ( O notă pe fiecare modul ) Mai bine întreabă profesorul/profesoara de muzică.

Mult noroc!