| Moments a întrebat:

Hey! Sunt curioasa dacă ați avut experiențe care sa va dovedească existenta karmei, și dacă da, cum a fost?

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Cu siguranta am avut toti astfel de experiente. Ultima a fost legata de modul de comunicare cu un client.Mi-am dat seama ca eu sunt de vina cand altcineva s-a comportat cu mine in acelasi mod cum m-am comportat eu si evident ca nu mi-a convenit.laughing Pai cum sa fie, iti aduci aminte de vorba: Ce tie nu-ti place altuia nu-i face.La sfarsitul zilei suntem toti oameni.