| Chris_8217 a întrebat:

Hey! Sunt intr'o trupa de dans si imi trebuie un fel ce "CV"..la un moment dat cineva m-a intrebat "Care sunt planurile de viitor pe care le ai impreuna cu trupa..." Cine ma poate ajuta?!

Răspuns Câştigător
| WhatMeanLove a răspuns:

Model CV simplu in limba romana:

NUME

Adresa:
E-mail:
Telefon:

EDUCATIE

- Nume Scoala, Facultatea, Localitatea, An

EXPERIENTA

Nume Companie1, Localitatea
- Functia, (19xx-20xx), scurta descriere a functiei si a sarcinilor

Nume Companie2, Localitatea
- Functia, (19xx-20xx), scurta descriere a functiei si a sarcinilor
CUNOSTINTE PC/TEHNICE

Limbaje de programare:... (inclusiv HTML, xHTML, XML)
Sisteme de operare:...
Produse software:...
Hardware:...

REFERINTE

- Nume persoana, telefon, functia, firma

2 răspunsuri:
| Chris_8217 explică:

Nu imi trebuie "model de CV" Vreau sa ma ajutati la intrebarea "Care sunt planurile de viitor pe care le ai impreuna cu trupa..."

| suntserios a răspuns (pentru Chris_8217):

Si cum am putea noi sa stim ce planuri ai tu?