| kittykat a întrebat:

Hey ...sunt pasionata de desen. si pana acum am facut zeci de desene insa acum am ramasa fara inspiratie si fara un model, am desenat de toate de la poze emo pana la masini, motoare sau anime [din naruto si shaman king mai mult] si am ramas pur si simplu in pana de idei... va rog putin de help big grin

da`ti idei ce as putea desena. cine da si imagini e perfect! happyhappy
Kiss kiss

Răspuns Câştigător
| Raducu1 a răspuns:

Orice om ramane odata si odata fara imaginatie, dar asta pentru scurta durata. Uite iti dau si eu o imagine frumoasa.http://www.google.ro/......tp?/imgres