| Sele a întrebat:

Hey :* tin la un baiat dar lui i-am zis ca doar imi place d el, el mi-a zis ca tine la mine dar ca nu stie daca e pregatit pentru o relatie acum. Ce sa fac sa isi deie seama ca tin si eu la el?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Hai sa-ti zic ceva, poate a fost o greseala ca i-ai zis ca-ti place de el. Daca a zis ca inca nu e pregatit de o relatie inseamna ca nu te iubeste, poate doar te place sau nu(skz daca suna naspa)...Va intelege sau a inteles deja ca il placi si va credea astfel ca vei avea o slabiciune in fata lui.Cand se va hotari sa aveti o relatie sa ai mare grija...nu-l lasa sa te duca de nas pentru ca mai apoi sa-ti para rau
Daca vrei sa ii arati ca tii la el...incearca sa abordati diverse teme de discutii cum ar fi muzica preferata, emisiunile, hobby-uri etcchatterbox, zambeste-i cat mai mult, incearca sa-l privesti in ochi si sa incerci sa-l ajuti chiar si cu cel mai marunt lucruoh go on
Succes! Pa, pa!kiss

| lory10lory a răspuns:

Ar trebui sa fi sincera cu baiatul si sa-i spui