| mariamary96 a întrebat:

Am tot vb cu un baiat suntem destul de apropiti mi-e imi place de mult de el si el stie asta, mi-a zis ca nu se simte pregatit de o relatie si pe parcurs cine stie ce se va intampla, cred ca inca mai tine la fosta prietena chiar daca s-au despartit de mult timp.Am gresit si eu ca m-am culcat cu el, ne-am vazut de multe ori si tot timpul doar povesteam si atat, dar acumm pur si simplu m-am lasat dusa de val.Imi doresc foarte mult sa fiu cu el si mi-e teama sa ii spun ce simt sa nu rada de mine sau sa ma respinga.ce sa fac?

6 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Îți spune că nu se simte pregătit să aibă o relație cu tine, dar deja a făcut sex cu tine. Deja este clar că nu simte nimic pentru tine și te folosește doar pentru plăcere.

| RAY a răspuns:

Omul a fost sincer cu tine nu vrea o relatie, daca te minea era mai ok? ca te-ai culcat cu el de ce regreti si asta? tu ai vi vrut in noaptea nunti? nu trebuie sasi fie teama macar asa stie ca simti ceva pentru el

| neutrino a răspuns:

Ai mare dreptate: e posibil sa rada de tine. Pentru a evita acest lucru, mai culca-te cu el, dar sa nu-i spui nimic!

Răspuns utilizator avertizat
| Kenya a răspuns:

N-ai ce sa faci, asa sunt barbatii, confuzi, asteapta. Poti incerca sa fi indiferenta, va crede ca ti-ai pierdut interesul si isi va reveni laughing

| IMPLICAT a răspuns:

Deja te`ai culcat cu el, prin urmare, noi nu iti mai putem fi de ajutor. Raul s`a intamplat.