| Kimy_8371 a întrebat:

Hey, tot vad pe Facebook acolo la chat utilizatorii care sunt conectatii, inactivi si deconectati. Care e diferente dintre a fi inactiv si deconectat?

Răspuns Câştigător
| lolly_3072 a răspuns:

Inactiv adica si'a lasat contul deschis de fb n umai ca nu sta tot timpul pe el dar primeste notificatii, cereri de prieteni chestii.deconectat adica a iesit de tot dupa cont.laughing

5 răspunsuri:
| alexandra_1890 a răspuns:

Diferenta este ca atunci cand esti inactiv ai contul de fb deschis adica apari on dar tu esti la abie de ex e ca la mess cand esti pe idlewinking

| Bloomy a răspuns:

Deconectat adica nu`i deloc pe facebook sau ceva de genu, iar inactiv, ca si cum are idle thinking

| CristineDelaruss a răspuns:

Deconectat - aceasta stare este atunci cand esti "log off" pe chat, cand nu esti online, ca pe messenger.
Inactivii- sunt cei care sunt away, sau nu sunt pe facebook, doar cauta la alte siteuri.
Pa, pa.

| Laurretta a răspuns:

Inactic e când acea persoană nu vorbește cu nimeni pe facebook, iar desconectat când acea persoană nu mai este pe facebook.winking

| Fr3esTyleR a răspuns:

Inactiv e atunci cand nu utilizezi pc-ul sau facebook-ul iar deconectat e atunci cand este inchis... ca la mess cand esti u pe idle sau cand dai sign out