| Cineva3 a întrebat:

Hey TPI! Sunt tare curioasa sa vad ultimul film Harry Potter si talismanele mortii, partea a 2-a, dar maine la TV este partea 1. Cred ca o sa mor de nerabdare pana va fi difuzata si partea a 2-a. Stiu ca unii dintre voi vor zice :"Citeste carte..." sau altceva, dar eu sunt foarte curioasa sa aflu pana la urma daca moare Harry Potter, Ron Weasley sau Hermione Granger si bineinteles Cap-de-Mort.
Deci cine imi poate raspunde la intrebare fara as spuna: "vai ce intrebare tampita" sau altceva. Mersi anticipat. Mor de curiozitate.
big grinbig grinbig grin

3 răspunsuri:
| DorothyAnn a răspuns:

Nu moare nimeni...in afara de Voldemort si multi elevi, dar trio-ul scapa cu viata si devin o mare familie fericita!

| Cineva3 explică:

Daca vroiam gaseam si eu partea a 2-a. Eu vreau sa stiu daca mor.

| Lavinateen123 a răspuns:

Moare Fred, Lupin, Tonks, Voldemort,
Dobby, goblinul, Plesneala, Nagini, toti devoratorii mortii in afara de cei trei recredinta si Colin