| Adutza_Ada_1997 a întrebat:

:3! Merge Counter Strike pe laptop? thinking,Daca da,un link de unde as putea sa descarc? puppy dog eyes, primul raspuns compet si corect, are funda :* :3. (scuzati categoria laughing )

3 răspunsuri:
| LastyDJ a răspuns:

Desigur ca merge.Dar trebuie sa ne spui si specificatiile laptopului.Nu pe toate merg. Baga skype "marius.stefan99" sau yahoo "sweet.demon99@yahoo.com" si iti voi da si un site de unde sa il downloadezi.

| 7ExtaSy7 a răspuns:

Daca ai in vedere de CS:Global Offensive(da cerintele calculatorului)dar asa cred ca merge daca ai in vedere de CS:1.6,cred ca da...