| andreisergiu123456789 a întrebat:

a ti auzit cu siguranta de emisiunea "lectii de viata!"caut un episod dar nu l mai gasesc! daca se uita cineva imi poatespune in al catelea episod din 2016 apare cuplul de "iubiti "care au crescut la orfelinat si care doresc initial sa i fure averea unui doctor ce mai avea putin timp de trait? p.s. sotia avea ochelari era inalta si roscata!

1 răspuns:
| AlexAlxAlex a răspuns:

Stiu episodul, pe fata o chema Ana si prietenul era tot asistent, si doctorul ala era seful lui, daca te mai intereseaza, spune-mi, il voi cauta in istoric, doar ce l am vazut, nu caut degeaba si dupa tu nu mai intri sa vezi raspunsul.
Multumesc.