| AndraSweet97 a întrebat:

Hey TPU...acum cateva luni mi-am achizitionat un iPhone3 si nu stiu cum sa imi bag muzica pe el... vreau mai ales ca ton de apel.va rog ajutati-ma/Funda+vot

Răspuns Câştigător
| RaduManole a răspuns:

Asa...scz aseara aveam treaba -- trebuie sa descarci i-tunes. pe cal sau pe iphone si apoi le iei de pe net -- sunt site-uri i-tunes si e fff simplu -- poti lua si jocuri cu i-tuneswinking

2 răspunsuri:
| RaduManole a răspuns:

E un program si e ff simlu de descarcat sper sa te descurci bye

| MARRRRRYYA a răspuns:

Bună muzica pentru. iphone am auzit ca se i-a d pe Itunes mai mult nu stiu bafta!